فیزیوتراپی راهین درباره ما - فیزیوتراپی راهین
33
rtl,page-template-default,page,page-id-33,bridge-core-3.0.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-29.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-18423

درباره ما

فیزیوتراپی راهین

فیزیوتراپی راهین با بهره‌گیری از کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته ارایه دهنده خدمات تخصصی در زمینه درمان گردن درد، کمر درد، آسیب‌های ورزشی، آسیب های مفصلی و عارضه‌های عصب‌ شناختی، درد های دست و پا، درمان سردرد های میگرنی، پوکی استخوان و آرتروز می باشد. همچنین در این مرکز خدمات لاغری و تناسب اندام نیز در صورت درخواست شما عزیزان ارایه می گردد. ما در اینجا بر این باوریم که هیچ چیز مهمتر از برآوردن درخواست مراجعه کنندگان وجود ندارد و برای دستیابی به این هدف برنامه ریزی می کنیم.

برای بررسی وضعیت بیمه خود و پوشش قراردادتان و همچنین برآورد هزینه ها و نحوی برگزاری جلسات درمان خود با ما در تماس باشید. دریافت مشاوره قبل از مراجعه به فیزیوتراپی به شما کمک می کند تا در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید

بیمه پایه

یکی از معیارهای اصلی انتخاب محل فیزیوتراپی این روزها طرف قرارداد بودن با بیمه هاست. فیزیوتراپی راهین طرف قرارداد با بیمه های پایه: تامین اجتماعی، سلامت و نیروهای مسلح می باشد. با سیستمی و آنلاین شدن نسخه های پزشکی فقط با کد ملی میتوان ازخدمات بیمه ای خود بهرمند شوید.

 

برای بررسی وضعیت بیمه خود و پوشش قراردادتان و همچنین برآورد هزینه ها و نحوی برگزاری جلسات درمان خود با ما در تماس باشید. دریافت مشاوره قبل از مراجعه به فیزیوتراپی به شما کمک می کند تا در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

 

 

 

فیزیوتراپی راهین

#

شغل‌ فیزیوتراپی می‌توانند بسیار لذت بخش باشد، اما برای همه افراد مناسب نیست. یک مرکز فیزیوتراپی استاندارد و خوب باید دارای معیارها، ارزش‌ها و امکاناتی باشد که درمان مؤثر و مراقبت با کیفیت برای بیماران را تضمین کند. در زیر به برخی از جنبه‌های مهم اشاره می‌شود:

۱. کادر متخصص و تجربه‌ای:

فیزیوتراپیست‌ها باید دارای پروانه فنی و پروانه مسئول فنی باشند و در تکنیک‌های مختلف توانمندی داشته باشند.

پرسنل پشتیبان، مانند دستیاران فیزیوتراپی، نیز باید آموزش دیده باشند تا در فرآیند درمانی کمک کنند.

۲. ارزیابی جامع:

بررسی اولیه دقیق برای درک تاریخچه پزشکی بیمار، وضعیت فعلی، و اهداف توانبخشی بسیار حیاتی است. گرفتن شرح حال بیمار در بدو ورود لازم است.

۳. برنامه درمان فردی:

بعد از گرفتن شرح حال بیمار، فیزیوتراپ می تواند با توجه به نسخه پزشک یک برنامه شخصی برای بیمار طراحی کند. برنامه‌های توانبخشی سفارشی که به نیازها و اهداف خاص هر بیمار پاسخ دهند، برای موفقیت ضروری هستند.

۴. تجهیزات نوین:

امکانات خوب با تجهیزات مدرن و مناسب به بهبود کارایی درمان کمک می‌کنند. در فیزیوتراپی راهین تمام تجهیزات به روز و استاندارد هستند. دستگاه Shockwave Storz MP50 ساخت کشور سویس، دستگاه مگنت astar  و دستگاه لیزر تراپی Mphi 75 از جمله تجهیزات کلینیک راهین می باشد.

۵. محیط تمیز و راحت:

این محیط می‌تواند به راحتی و تمرکز بیشتر بر روی درمان، افزایش روحیه بیماران، جلوگیری از عفونت، و ارتقاء تجربه بیمار کمک کند. همچنین، محیط آرام بخش موجب کاهش استرس بیماران و تسهیل در اجرای تمرینات فیزیکی می‌شود.

۶. ارتباطات موثر:

ارتباط موثر وجود اعتماد بین فیزیوتراپیست، بیمار، و هر درمانگر دیگری که در پروسه درمان دخیل است، برای ارتقای درمان بسیار مهم است.

۷. آموزش به بیمار:

بیماران باید درباره بیماری خود، برنامه درمان، و راهکارهای پیشگیری از مشکلات آینده آگاه شوند تا در بهبودی خود به صورت فعال شرکت کنند. ما در راهین حتی برای کاهش هزینه های بیمار هم به آنها مشاوره های لازم را می دهیم.

۸. حریم شخصی :

در فیزیوتراپی راهین تلاش ما بر اینست که با حفظ اسرار بیمار به حریم شخصی بیماران احترام گذاشته شود تا یک محیط قابل اعتماد ایجاد شود.

۹. مانیتورینگ مداوم و ارزیابی پیشرفت:

ارزیابی منظم پیشرفت و تنظیم برنامه درمان برای بهینه‌سازی نتایج اهمیت دارد. فیزیوتراپ های راهین با ارزیابی مداوم از روند بهبودی بیمار اطمینان حاصل می کنند.

۱۰. رویکرد چندجانبه:

همکاری با دیگر کارشناسان سلامتی مانند پزشکان، متخصصان ارتوپدی و تغذیه‌، به ارائه یک برنامه جامع برای مراقبت از بیمار و تسریع بهبودی کمک می‌کند.

۱۱. استفاده از علم روز:

در کلینیک راهین با هدف به روز بودن دانش فیزیوتراپ ها، مدیریت کلینیک به طور مداوم کادر درمان خود را به دوره های آموزشی می فرستد. شرکت در این دوره های ارتقای مهارت باعث رویکردی دانش بنیان در فیزیوتراپی راهین شده است.

۱۲. دسترسی:

مکان مناسب و دسترسی آسان برای بیماران، به ویژه کسانی که مشکلات حرکتی دارند، اهمیت دارد. نزدیکی به مجتمع پلاتینیوم باعث شده بیماران راهین مشکلی بابت پارکینگ نداشته باشند.

۱۳. بیمه و خدمات فاکتوردهی:

شفافیت هزینه های درمان، طرف قرارداد بودن با بیمه های پایه و تکمیلی باعث شده تا فیزیوتراپی راهین در موقعیت ممتاز قرار بگیرد.

۱۴. پشتیبانی:

بعد از پایان جلسات ارائه راهنمایی و تمرینات برای ادامه در خانه و همچنین جلسات پسا درمان، به درمان موفق کمک می‌کند.

فیزیوتراپی راهین

برنامه ریزی شخصی

در فیزیوتراپی راهین هر بیمار بر اساس نیازها و مشکلات حرکتی اش یک برنامه درمانی مدون دریافت می کند. فیزیوتراپی تخصصی راهین با استفاده ازفناوری های روز جهان و دانش فیزیوتراپ هایش توانسته است در مدت کوتاهی به موفقیت های درمانی بزرگی دست یابد. همچنین ارایه گزارشات دقیق از عملکرد و روند درمان بیمار به پزشک معالج او باعث جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی بیماران فیزیوتراپی راهین گشته است. ما در فیزیوتراپی تخصصی راهین خود را موظف به حفظ کرامت بیمارانمان بر اساس منشور حقوق بیماران ابلاغی توسط وزارت بهداشت می دانیم. حفظ حقوق بیمار بدین معناست که در طول دوره درمان به صورت دقیق و موردی در جریان معالجات انجام شده به تفکیک قرار می گیرد. همچنین در مورد تک تک معالجات به او توضیح داده می شود.

محیط حرفه ای

ما تلاش کرده ایم با ایجاد یک محیط درمان حرفه ای و صمیمی روند بهبود مراجعه کنندگان خویش را سرعت بخشیم و خاطره ای خوب از خود برایشان به جا بگذاریم. تیم فیزیوتراپی ما با ده سال سابقه درمان و دارای ده ها مدرک دوره های تخصصی فیزیوتراپی با دستگاه های پیشرفته آماده اند تا پذیرای شما باشند. برای بخش منوال تراپی یا همان ماساژ درمانی از متخصص فدراسیون های ورزشی بهره جسته ایم تا بهترین ها را برای شما محیا کنیم. فیزیوتراپی راهین با بیمه های پایه و تکمیلی طرف قرارداد می باشد.

برای بررسی وضعیت بیمه خود و پوشش قراردادتان و همچنین برآورد هزینه ها و نحوی برگزاری جلسات درمان خود با ما در تماس باشید. دریافت مشاوره قبل از مراجعه به فیزیوتراپی به شما کمک می کند تا در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید. 

فیزیوتراپی راهین